Pokec o stránce
Tato stránka vznikla 29.10. 2000 jako můj trapný pokus o programování v HTML. Při té příležitosti jsem se na ni rozhodl umístit své překlady her a programů. Najdete zde i nějaké ty "zajímavé" odkazy a trochu humoru. Pokud Vám tato stránka trochu pomůže, nebo vás pobaví, budu rád. Pokud ne, doufám, že Vás aspoň neurazí. Pokud ano, tak navštěvujte jiné weby.

Překlady na tomto webu můžete volně šířit, pokud v nich nebudete dělat úpravy. Obsah tohoto webu, včetně překladů, nemůže být použit k výdělečné činnosti bez svolení autora (tedy mě). Pokud jste některý z překladů umístěných na tomto webu zakoupily, byly jste okradeni.

Jestli máte k mé stránce, překladům, či jiným činnostem mnou vykonávaným nějaké připomínky, napište mi.

Corwin.

Teď malá ukázka, jak vypadal můj web dříve:
Můj WEB před renesancí...

Tísnil se na adrese http://corwin.web.worldonline.cz a adresu si kromě mě nikdo nepamatoval, teď už je to snad lepší a dočkám se i toho, že sem občas někdo zavítá, na co bych se s tím jinak psal :-D.

A teď vzhůru dolů na informace o mé osobě...

Pokec o autorovi (alias Já Já Já, jenom Já)
Narozen 7.10.1978 v Přerově, nyní přežívající v Ostravě, straším (a to doslova) na tomto světě už nějaký ten pátek a mnoho životních moudrosti jsem již nasbíral. Jedna z nich zní: Nikdy ráno nepij na lačný žaludek studený pomerančový džus, sic tě strašný trest postihne. Tím hroznější, čím dále od domova se ocitneš.
Vyzbrojen takovými poznatky jsem zdárně ukončil dětské jesle, mateřskou, základní i střední školu završenou maturitou, leč nebylo mi přáno na Vysoké škole setrvat déle, než jeden rok, jelikož jiné zájmy než nudné učení mě postihly. Pak však veškeré srandě na rok konec a jen zelená se stala mým osudem. Každé utrpení však jednou končí, avšak jiné se začíná, a tak na 40 dlouhých let jsem se upsal pracovnímu procesu, jakožto technik počítačový.

Michal Breškovec cesta do pekla pako cesta do pekla Corwin
Moje proměna na CORWINa ...

Pokud Vás zajímá, jaké zájmy může mít individuum jako já, pak vězte, že vše, k čemu se dá připojit klávesnice a monitor je mým koníčkem a mým prokletím. Z letargie běžného života a do lepšího světa mě pak na křídlech hudby přenáší Mike Oldfield, jemuž zdárně asistuje Jean-Michel Jarre, Vangelis a Enigma. Když si chci připomenout, že svět není jedna velká idyla nastoupí s těžkým kalibrem Daniel Landa a svět je zase o kousek ... jiný.

Nuže o mě již dost, a jak se máte vy?

Michal "Corwin" Breškovec.

Nahoru | Hlavní